Pohjannaula – Soome parim live bänd Rockcafes

Pohjannaula 

Pole hingelt just suur folgisõber, aga reklaamis lubatud “Soome parim live bänd” töötas ka minu peal. Mida Nikns Suns ei suutnud, seda Pohjannaula tegi topelt, tõesti fantastiline live kogemus. Kusjuures ei saa öelda, et soomlastel oleks miski salarelv tagataskus olnud – lihtsalt ülevoolavalt energilised ja karismaatilised karakterid. Õhtu naelaks muidugi hullunud viiuldaja, kellel aeg-ajalt “katus ära sõitis”. Kontserdi lõpuks oli poogen ribadeks.

Korraldajad kirjutavad:

Pohjannaula mängib luusse ja lihasse tungivat tantsulist folk-rock muusikat. Nii mitmeteski lugudes on kuulda skaa ja pungi mõjutusi. Bändi ei tituleerita asjata Soome parimaks live ansambliks – laulja Samuli Mäkisalo bariton-hääl, ansambli terviklikkus, oskused ja heatujuline esinemine tõmbavad kaasa nii noori kui ka vanemaid kuulajaid. Pohjannaula neljas plaat ”Seda kõik igatsevad” ilmus aastal 2005.

Nikns Suns
– fenomenaal-rahvuslik-ägemuusika ansambel viljeleb omapärast segastiilis folk-rokilikku hüppamismuusikat. Kontserdile on oodatud kõik kargamis-tantsimishuvilised, sest Nikns Suns haugub, lõriseb ja murrab oma muusikaga nagu vikat loogu! Vikati teravust on korduvalt katsetatud Viljandi Folgil, Viru Folgil, Rock Rampil, Uma Peol ja mujal. Pole kohanud kedagi, kelle kael poleks peale Nikns Sunsi kontserti kange olnud!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s