Akustiline pühapäevaõhtu “kirikus”

Danny Cavanagh
Teinekord poeb hinge mingi kirjeldamatu rahutus, kui satud kogema või nägema midagi meeliülendavat ning Sul on ümber nii vähe sõpru kellega seda emotsiooni jagada. Täpselt selline tunne valdas eile Tapperis toimunud Danny Cavanagh akustilisel kontserdil. Lausa piinlik on kui lahedaid muusikuid “poolsalaja” meil käib ning ning milline ressursi raiskamine see on. Samas kui vähesed kogejad ei ole takistuseks edaspidiste selliste ürituste korraldamisele, siis on see pigem pluss.

Kontserdi ja Danny enda kohta peab ütlema mees nagu orkester. See tänavamuusiku maiguga võrdlus kõlab eilse kontserdi kohta lausa sõimusõnana, aga iseloomustab toimunut hästi. Tagatipuks võib eksitavalt veel väita, et 2/3 kontserdist tuli salvetuse pealt. Ainsa vahega, et Danny salvestas erinevate instrumentide rütmid kohapeal laivis, nt trumm-kitarri 🙂

Kogu õhkkond oli meeldiuvalt hubane ning lihtne. Seda rõhutas Danny vahetu suhtlus publikuga, mõnus muusika koos hea saundi ning kirikulaadse toolipaigutusega saal. Lisaks enda loomingule kõlas Iron Maideni, Depeche Mode, Pink Floydi kaverid.

Kadestage Te kõik, eriti need keda üritasin kaasa meelitada ja Te vedu ei võtnud … edaspidiseid mahamagamisi aitab vältida kui uurite lähemalt Eesti mõnustamates live-muusika klubides toimuvat. Lunastuseks minge poodi ja ostke endale plaat.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s