Bullfrog Brown

Bullfrog Brown

Emotsionaalne neljapäevaõhtune etteaste Bullfrog Brownilt, nagu need kõik seda tõenäoliselt on. Nauditav annus kvaliteetveini, mis teemasse süvenedes aina paremaks läheb. Minu soovitus on et kui kuulete neid kuskil läheduses esinemas, siis minge kindlasti kohale. BB on nagu Eesti nokia – kindla peale hea aga seda pole lihtsalt veel avastatud.

Fotograafia alased märkmed:

Keskpärase ja ütleks et igavavõitu Rockcafe valgustuse kompenseeris BB emotsionaalne etteaste. Võrreldes eelmise aasta novembris Tapperis näntud kontsertiga oli Rockcafe lava kõrgem ja laiem. See tähendas natuke ebamugavamat nurka lavaesisele pildistamisele, aga õnneks oli rahvast hõredalt ning positsiooni sai mugavalt ka kaugemale valida. Bändil endal suurt kola lavale ei olnud tiritud, mis tähendas küll puhtamat aga kohati igavat taustaplaani. Läksid trummid, oleks võinud lavaesised monitorid ka minna 🙂

Pildistamiseks kasutasin 70-200/2,8 ja 85/1,4 torusid. Korra sai proovitud ka 14-24/2,8 lainurka, aga soovitud tulemus oli enda arvates pigem huvitav kui hea. Et valgus oli igav sai mõningate fotode korral hiljem rakendatud Lightroomi preset‘e (muutes peamiselt müra, kontrasti, vinjetti), eesmärgiga vähemate toonide abil esineja emotsionaalsust rohkem esile tuua ning bluesile kohast “vana foto” hõngu lisada.

Teised kirjutavad Bullfrog Browni kohta nii:

Tartu bluusitrio Bullfrog Brown, kuhu kuuluvad laulja/suupillimängija Alar Kriisa, kitarrist Andres Roots ja bassimängija Peeter Piik, on Soome bluusiportaali Blues-Finland.com väitel Eesti rahvuslik aare. 2009. aastal andis bänd üle 70 kontserdi Eestis, Soomes, Suurbritannias, Prantsusmaal ja Poolas ning avaldas kaks albumit: “Bullfrog Brown with Steve Lury” jõudis juunis prantsuskeelsete bluusiraadiote koondtabeli Power Blues esikümnesse, “Moon and Central” aga valiti Kanada veebiajakirja Blues Underground Network poolt aasta plaadiks, parimaks Euroopas tehtud bluusiplaadiks ning parima originaalkujundusega bluusiplaadiks.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s