R2 Live Von Krahlis, TMW 2. päev

Winny Puhh

Pimedus ja ruumipuudus on Von Krahli miinused.  Vahetu kontakt publiku ja esineja vahel ning loominuguline õhkkond on plussid. TMW teine päev osutus üle ootuste positiivseks kogemuseks.

Kõik kuulatud-nähtud esinejad olid tasemel, ainult Queennative pani õlgu kehitama. Oli nähe, et endast anti maksimum ja rohkemgi. Lendas sulgi ja kanu.

Fotograafia alased märkmed:

Võiks öelda, et Von Krahli kitsad olud ning madal lava sundisid haarama lainurka.  See oli juskui teine armumine .. vist. Kui 24mm+ fokaal-kauguselt pildistades sätid enne päästikule vajutamist kaadri kompositsiooni, jälgid valgust ning ootad esineja emotsionaalset valangut, siis nn “super” lainurgaga actioni pildistamine on lõdvestav. Anyway jääb kaader palju kirjum ning taustale soovimatuid objekte. Igatahes jäin tulemusega väga rahule, sest pildid oli tavapärasest palju dünaamilisemad. Ma pole päris kindel et esinejatele see sama nauditav oli, kui neile kaamera nii 30 cm kaugusele sättisin, aga püüdsin oma tegemistega neid minimaalselt häirida. Samuti hoiduda publiku segamisest oma staaride fännamisel.

Pildistamiseks kasutasin peamiselt 14-24mm/f2,8 ja 85mm/f1,4 objektiive, teatrisaalis ka 24-70mm/f2,8 ning 70-200mm/f2,8.  Kuna valdavalt valitses mõlemas saalis valgusenappus, siis tuli kohati isegi ISO 6400-ni välja minna. Patuga pooleks sai korra ka välku kasutatud, aga see tulemus polnud rahuldav.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s