Otse nipponimaalt – JazzTronik

JazzTronik

Reedel 30.aprillil sai Rockcafes Jazzkaare raames JazzTroniku (JAP) kontserti käidud kaemas. Väga meeleolukas sündmus oli. Paistab et hakkan regulaarseks Jazzkaare kundeks, seda nii emotsionaalse pildisaagi kui nauditava muusika poolest.

JazzTroniku kontsert oli üks nendest kus oleks tahtnud vabalt saalis liikuda ning paremaid võttenurki otsida. Valgusshow oli varieeruv ning huvitav, tagaseinal olevad ekraanid lisasid visuaalselt atraktiivseid komponente ja muusikud ise positiivselt emotsionaalsed. Kahjuks oli sellega nagu oli – hea kontsert on ju ikka puupüsti täis müüdud ning suure fotokotiga pole minusugusel suurel mehel just kerge publiku sees ilma suuremat tüli tekitamata navigeerida. Seekordne galerii sai tehtud kolme positsiooni pealt 70-200mm vahemikus.

Erinevus rock-kontserdiga –  viimasel on esireas üsna suur tõenäosus saada plastikust õlletopsiga vastu pead, mis halvimal juhul oli jooki täis. Jazzkaare kontserdil Rockcafes on tavapärasteks meelisjookideks aga kokteilid, mida serveeritakse klaasides. Tulemuseks et kogu lavaesine põrand on purunenud klaase täis. Peenete kingadega daamidele üsna ebamugav.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s