Otse nipponimaalt – JazzTronik

JazzTronik

Reedel 30.aprillil sai Rockcafes Jazzkaare raames JazzTroniku (JAP) kontserti käidud kaemas. Väga meeleolukas sündmus oli. Paistab et hakkan regulaarseks Jazzkaare kundeks, seda nii emotsionaalse pildisaagi kui nauditava muusika poolest.

JazzTroniku kontsert oli üks nendest kus oleks tahtnud vabalt saalis liikuda ning paremaid võttenurki otsida. Valgusshow oli varieeruv ning huvitav, tagaseinal olevad ekraanid lisasid visuaalselt atraktiivseid komponente ja muusikud ise positiivselt emotsionaalsed. Kahjuks oli sellega nagu oli – hea kontsert on ju ikka puupüsti täis müüdud ning suure fotokotiga pole minusugusel suurel mehel just kerge publiku sees ilma suuremat tüli tekitamata navigeerida. Seekordne galerii sai tehtud kolme positsiooni pealt 70-200mm vahemikus.

Erinevus rock-kontserdiga –  viimasel on esireas üsna suur tõenäosus saada plastikust õlletopsiga vastu pead, mis halvimal juhul oli jooki täis. Jazzkaare kontserdil Rockcafes on tavapärasteks meelisjookideks aga kokteilid, mida serveeritakse klaasides. Tulemuseks et kogu lavaesine põrand on purunenud klaase täis. Peenete kingadega daamidele üsna ebamugav.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s