Saksamaal algas 21. W.O.A.

 

Meenutades eelmise aasta juubelifestivali kogemust olid seekordsed ootused juba eos väga kõrged. Vaadates ainuüksi bändide mõistes pooliku avapäeva esinejate nimistut, siis algas festar väga kõrge „tempoga“ . Kahel suurel laval astusid üles järjepanu Alice Cooper, Mötley Crüe ning päeva lõpetas Iron Maideni kahetunnine etteasta. Alice Cooper oli nagu Alice Cooper ikka, ainult jälle natuke vanem. Ka lavatrikid tundusid vanade ja kulunutena. Mötley Crüe purskas ohtralt tuld ja lõõritas tüdrukutest laulda. Üks endine legend jälle nähtud ja linnuke kirjas, aga see oli ka kogu emotsioon. Iron Maiden seevastu oli puhas kuld. Juba uue plaadi (13.08 ilmuv Final Frontier) teemadel ülesehitatud mastaapne lava näitas, et sarnaselt 2008 aastaga ei ole Maiden asja kergelt tulnud võtma. Rahvast oli murdu, väidetavalt 75 000 kandis … silma järgi võib uskude küll.

Kuna bändide poolest oli esimene päev poolik, siis sai tuur peale tehtud ka Wackeni poolt pakutavale muule meelelahutusele. Metal Market ei suuda mitmendat aastat Wackenil käinut suurt enam üllatada, tõsi oma rahast võid siin välkkiirelt ilma jääda sellegipoolest. Piisab ainult ühest nõrkuse momendist ning oled jälle kotitäie bändisärkide või muu metalkola võrra rikkam.

Viikingiküla oli lahe. Ägedad käsitöö müügiartiklid, meelt lahutavad mängud ning järelevaatama panevad maskeeringud.

Muidu oli kõik äge, ainult see krdi fotokott kaalub kahe täiskaadri kerega oma 20kg. Homme otsime eestlaste laagri üles ning ülehomme läheme kambaga Metsatöllule näppu viskama .. mina täpsemalt lavaette pildistama.

Ainuke kurb moment esimese päeva juures oli, et ei pääsenud Maidenit pildistama. Bänd oli fotograafide arvu piiranud ning loomulikult eelistasid sakslased oma kohalikku pressi. Ja sry nadivõitu piltide pärast. Silm on nii väsinud ja ei jõua lihtsalt parimaid välja valida ja töödelda. Lisatud esimene juhuslik valikk

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s