Sometimes, to go on, You must first step back

Nüüd sai see siis lõpuks tehtud. Mitu aastat on hoogu võetud, et omale plaadimängija soetada. Tiba taustalugemist veebist ja valituks osutus ProJect 1.3 Genie.

Kui juba retro peale minna, siis stiilselt ja punaselt. Liskas heale välimusele on kogu konstruktsioon ahhetamapanevalt lihtne. Mootor on täiesti eraldiseisev lahtine üksus. Silikoon rihm läheb lihtsalt pöörlevale plaadialusele ümber ja kiiruse muutmiseks tuleb rihm mootori teisele vedavale kettale tõsta. Alustuseks jäin Ortofon 2M Red helipea juurde. Kui aeg analoog võimendi soetamiseni jõuab, siis saab alati ka pea suhtes arenguhüppe teha.

Nüüd tuli end veel kurssi viia vinüülplaadite valikuga Tallinnas. Poiss leidis endale Rahva Raamatust paar singlit (isegi talutavad). Endale valisin alustuseks Laseringist kaks Metallica klassikat – “Master Of Puppets” ja “Ride The Lightning” ning mitte lihtsad vaid 45rpm LP-d. Mõlemad komplektid koosnesid kahest plaadist. Plaadil suurelt kirjas – “Metallica You never heard before”. Pretty true! Ka üks AC/DC klassika jäi näppu – “Let There Be Rock”. Peamine vinüüliäri käib Eestis tõenäoliselt aga ikka kasutatud plaatidega. Sounds like nineties ja “plaadimägi” are finally back for me too. Kes tahab kuulamiseks plaate vahetada?

Vaata pilte ja kui suunurgad lähevad märjaks, siis tšekka Project Audio veebilehte.

Sain sel nädalavahetusel hakkama kahe asjaga mida polnud pikka-pikka aega teinud. Esiteks tellisin endale ajalehe, täpsemalt digilehe püsitellimuse. Ja teiseks ostsin endale portsu vinüülplaate.

My man-cave hours are rising rapidly!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s