Megadeth ummistas Rockcafe

Megadeth on teada tuntud maailmaklass, aga siiski mõjust keset suve ummistatud Rockcafes kerge üllatusena. Ja seda veel EM-i maguse poolfinaali ajal.

See show oli aga seda väärt. Hea heli ja tipptasemel muusika mõjusid koos paremini kui kast Red Bulli. Tohutu energia mis lavalt umbsesse Rockcafe saali paiskus. Seda oli kordades rohkem kui bänd paar aastat tagasi Haapsalu Lossiohoovis pakkuda suutis. Tõsi toona oli tegemist pika tuuri viimase etteastega ning meeste väsimus arusaadav.

Megadethi ajatust muusikast räägib fakt, et lavaesine oli täis noori fänne kellest paljud polnud thrash-metal muusika üheks ikooniks peetava “Peace Sells …” albumi väljalaske ajal veel sündinudki.

Ja lõpetuseks ka üks kuulujutt. Tähelepanelik silm avastas, et ühe Rockcafe lavaesise posti ümber oli kangas paigutad. Miks? Väidetavalt kartsid bändi helimehed, et Dave’i laul hakkab sellelt tagasi kajama ning segab solisti. Vot nii. Kui palju see nüüd tõele vastab?

And last, but not least .. it was fun to shoot!

Ja nüüd vuta-vuta Tuskale. Megadeth ootab .. again, seekord suurel laval. Lisaks Ministry, Saint Vitus, Lamb Of God, Exodus, Behemoth, Animals As Leaders, Alcest .. muidugi ke Metsatöll ja veel paljud teised.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s