Microsoft WPC 2012 @ Toronto

Sai käidud teadmisi kogumas ja kordamas Microsoft Worldwide Partner Conference’l Torontos. Sündmusel osales kokku ca 16 000 partnerit üle maailma. Muude uudiste seas öeldi välja uue Windows 8 ja MS Server 2012 turuletuleku ajad. Väärt aga kurnav sündmus oli. Uskuge mind, 30C ja rohkem kraadi on triiksärgis konverentsipingviini jaoks liiast. Elagu eestimaa suvi! Millegipärast väideti täna kontoris et mulle olla ajupesu tehtud .. hmm, ise küll ei täheldanud … tot-tot-365-tot-tot-hybrid cloud-tot-tot-windows 8.

Niagara Falls – done, CN Tower – done. Ära sai tehtud (ja palju raha jäetud) traditsiooniline Hard Rock Cafe tuur. Suured lootused oli veebis paljukiidetud Toronto vinüülipoodide osas. Pettumuse põhjuseks aga pigem nadi euro mille taustal kohapealsed LP hinnad liiga kallid tundusid. Selle asemel sai aga soetatud mitu head kontsertfoto raamatut. Üks isegi Ken Reagan’i originaal autogrammiga (ei julge siin blogis kirjutada palju see maksis, äkki naine loeb). Ühe asjaga siiski ka vedas. Nimelt upgradet’i minu tavaklassi hotellituba tasuta 31 korruse sviidile … ja kuna tegemist oli kesklinna hotelliga, siis võite lisatud piltidelt veenduda vaate mõjukuses. Esimene reaktsioon tuppa astudes oli, et pagan miks ma statiivi maha jätsin.

Peale tormakat ja kurnavat konverentsinädalat suurlinnas õnnestus veeta kaks päeva sõprade juures paradiisis (Oro külas) … ja isegi kalal käidud. Tõsi minu rolliks jäi halva kalaõnne toomine. Vähemalt sai jäädvustatud eelmisel päeval püütud kala puhastamine.

Suurel pildil eestlaste punt WPC-l. Pildilt puudu Ivo Suursoo ja nagu tavaliselt … mina (ehk fotograaf).

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s