Microsoft WPC 2012 @ Toronto

Sai käidud teadmisi kogumas ja kordamas Microsoft Worldwide Partner Conference’l Torontos. Sündmusel osales kokku ca 16 000 partnerit üle maailma. Muude uudiste seas öeldi välja uue Windows 8 ja MS Server 2012 turuletuleku ajad. Väärt aga kurnav sündmus oli. Uskuge mind, 30C ja rohkem kraadi on triiksärgis konverentsipingviini jaoks liiast. Elagu eestimaa suvi! Millegipärast väideti täna kontoris et mulle olla ajupesu tehtud .. hmm, ise küll ei täheldanud … tot-tot-365-tot-tot-hybrid cloud-tot-tot-windows 8.

Niagara Falls – done, CN Tower – done. Ära sai tehtud (ja palju raha jäetud) traditsiooniline Hard Rock Cafe tuur. Suured lootused oli veebis paljukiidetud Toronto vinüülipoodide osas. Pettumuse põhjuseks aga pigem nadi euro mille taustal kohapealsed LP hinnad liiga kallid tundusid. Selle asemel sai aga soetatud mitu head kontsertfoto raamatut. Üks isegi Ken Reagan’i originaal autogrammiga (ei julge siin blogis kirjutada palju see maksis, äkki naine loeb). Ühe asjaga siiski ka vedas. Nimelt upgradet’i minu tavaklassi hotellituba tasuta 31 korruse sviidile … ja kuna tegemist oli kesklinna hotelliga, siis võite lisatud piltidelt veenduda vaate mõjukuses. Esimene reaktsioon tuppa astudes oli, et pagan miks ma statiivi maha jätsin.

Peale tormakat ja kurnavat konverentsinädalat suurlinnas õnnestus veeta kaks päeva sõprade juures paradiisis (Oro külas) … ja isegi kalal käidud. Tõsi minu rolliks jäi halva kalaõnne toomine. Vähemalt sai jäädvustatud eelmisel päeval püütud kala puhastamine.

Suurel pildil eestlaste punt WPC-l. Pildilt puudu Ivo Suursoo ja nagu tavaliselt … mina (ehk fotograaf).

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s