Haapsalu Augustibluus 2012 – no moshpit

Nädalavahetusel sai esmakordselt külastatud Haapsalu Augustibluusi festivali. Väga hea elamus. Mõnus väikelinna õhkkond ja rahulik seltskond.  Ei saa mainimata jätta ka Kuursaalis ja promenaadil jalutades mõnusalt veedetud aega.

Pole küll igapäevane bluusmuusika kuulaja, aga sellised maailmanimed nagu Matt Schofield ja Lucky Peterson ei saa live’s mitte kedagi külmaks jätta. Ja muidugi Magnetic Band & sõbrad “Kummardus Gunnarile” kava … erakordne kogemus. Sai paar aastat tagasi Rockcafes Gunnari sünnipäevakontserdil käidud ja see oli hea. See mis aga eile Haapsalu lossis toimus oli ülivõrdes fantastiline. Ja veel Lucky Petersoni etteaste. Olin selle suhtes äraootaval seisukohal ning tuleb tunnistada, et emotsioon käis positiivses mõttes skaala maksimumis ära. Vanamestri oskused käia ümber klahvpillidega, kitarriga, oma häälega ja publikuga olid ahhetamapanevad. See kontsert ei toimunud sõna otseses mõttes mitte lavalt vaid kogu Haapsalu lossihoovis.

Kerge pettumuse valmistas Ladies In Blues. Ei olnud seal seda sisemist sära. Nagu üks härra publikust poetas: “Täna küll moshpit’i vist ei tule?”

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s